ژاوی: دمبله مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش “ورزش 111”، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را با نیمار مقایسه کرد. با ورزش111 برای ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ژاوی: دمبله مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

بارسلونا شب گذشته در نوکمپ موفق شد 5-1 برابر ویکتوریا پلژن پیروز شود و گام اول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را محکم بردارد. ستاره بارسا در این بازی روبرت لواندوفسکی بود که موفق شد اولین هت‌تریک خود با پیراهن بارسا را ثبت کند اما نمی توان از بازی درخشان عثمان دمبله هم نگفت.

ستاره فرانسوی که زیر نظر ژاوی متحول شده، دیشب دو پاس گل داد. او پاس گل های سوم و پنجم بارسا را به لواندوفسکی و فران تورس داد. دمبله این روزها در بهترین فرم فوتبالی خودش قرار دارد.

ژاوی در پایان بازی و در تمجید از دمبله گفت:« دمبله خوشحال است و از فوتبالش لذت می برد. من هم از او راضی هستم. او بازیکن مهمی برای من و برای بارسلوناست. دمبله پاس گل می دهد، گل می زند و در مجموع بازیکنی سرنوشت‌ساز است. توانایی های او انکار نشدنی است و من را به یاد روزهای اوج نیمار در بارسا می اندازد. او به راحتی در مصاف‌های رودرو با مدافعان پیروز می شود. به او گفته ام که بیشتر شوت بزند و باید روی این مساله کار کند. دمبله می تواند بیش از اینها گل بزند. او یک انسان با شخصیت و یک فوتبالیست بزرگ است. خوشحالم که او را در تیمم دارم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا